Schneider Electric Hyperpod™ Veri Merkezi Sistemi, Dcs Yılın Veri Merkezi Yenilikçiliği Ödülünü Kazandı

24 Eylül 2018 Pazartesi 09:03
Schneider Electric Hyperpod™ Veri Merkezi Sistemi, Dcs Yılın Veri Merkezi Yenilikçiliği Ödülünü Kazandı
Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, DCS Ödülleri 2018'de ‘Yılın Veri Merkezi Yenilikçiliği’ ödülünü kazandı.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, DCS Ödülleri 2018'de ‘Yılın Veri Merkezi Yenilikçiliği’ ödülünü kazandı. Halk oyuyla belirlenen ödül, şirketin yenilikçi ve lider teknolojiler geliştirme anlamında başarısını bir kez daha kanıtladı.

Schneider Electric'in Veri Merkezleri için EcoStruxure™ mimarisinin™ bir parçası olan HyperPod™, 8 ilâ 12 kabin arasında kurulumlara uygun esnek kapasiteye göre tasarlanmış hazır bir veri merkezi sistemi. Benzersiz bir şekilde Hyperpod’un yenilikçi tasarımı, tüm kabin türlerini destekliyor. Entegre güç, soğutma, kablo bağlantıları ve yazılım yönetimiyle pod mimarisi, aktif cihaz kurulumu önceden yapılmış kabinlerinin yerlerine kolayca entegre edilmesini sağlıyor ve klasik IT uygulamalarıyla karşılaşılan zorlukları ve kurulum süresini önemli ölçüde azaltıyor.

Ödülü Schneider Electric adına alan Bulut ve Servis Sağlayıcıları Sunucu Barındırma ve Telco Segmenti Direktörü Matthew Baynes; “Bu ödülü kabul etmekten dolayı onur duyuyorum. Şirketimiz için temel ve kilit odak noktası, Her Seviyede Yenilikçiliği geliştirmektir. Dağıtım sürelerini %21'e kadar hızlandıran ve sermaye harcamalarında %15'e varan oranlarda tasarruf sağlayan HyperPod, günümüzün verimerkezleri, özellikle de kapasitelerini hızla artırmak isteyen hiper ölçekli ve sunucu barındırma veri merkezi sağlayıcıları için son derece idealdir” şeklinde konuştu.

Veri Merkezleri için EcoStruxure, müşterileri için güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik açısından yüksek değer sunan, IoT özellikli, açık ve birlikte çalışmaya uygun SchneiderElectric EcoStruxure sistem mimarisinin bir parçasıdır. Bağlantılı Ürünlerden Ayrıt Kontrolüne ve Uygulamalara, Analitiklere ve Hizmetlere kadar Her Seviyede Yenilikçilik sunmak için IoT, mobilite, algılama, bulut, analitikler ve siber güvenlik alanlarındaki teknolojilerden faydalanır.

Bu haber toplam 2964 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler