Aygün Alüminyum AGC’den “Dünyada En Başarılı Camlı Kule” Ödülünü Kazandı

02 Kasım 2018 Cuma 10:09
Aygün Alüminyum AGC’den “Dünyada En Başarılı Camlı Kule” Ödülünü Kazandı
Türk şirket Aygün Alüminyum bir ödüle daha layık görüldü! Dünya çapında, en zorlu projeler için teknolojik çözümler sunan AGC, 100 yıllık deneyimi ve inovasyon anlayışındaki liderliği ile tanınıyor. Cam, elektronik, kimya ve seramik teknolojilerinde her yıl yepyeni değerlerin yaratılmasına öncülük ediyor.

Sektörde lider konumunda bulunan, 40 yıllık tecrübesiyle her gün yeni bir başarıyla karşımıza çıkan Aygün Alüminyum; dünyada uyguladığı projelerden Moskova OKO Tower projesi ile bir ödüle daha imza attı. Proje, en güzel camlı kule binası olarak birinci seçildi! Plaket, AGC tarafından, Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Güneysel’e takdim edildi.

Aygün Alüminyum 2023 Hedeflerine Önemli Bir Katkı Sağlıyor

Sektöre, 1979 yılında, İstanbul Levent’teki mütevazi atölyesinde giriş yapan Aygün Alüminyum, bugün; alüminyum giydirme cephe işinde; alışveriş merkezlerinden rezidanslara, öne çıkan gözde yüksek bina projelerinden hastanelere kadar birçok alanda liderlik konumuna yükseldi. Aygün Alüminyum’un Moskova OKO Tower projesi ile AGC tarafından birinciliğe layık görülmesi bir rastlantı değil. Tam aksine bir emek mimarisi. Bugün, başta Türkiye olmak üzere; Sibirya’ dan, Amerika’ ya; İngiltere’ den Belçika’ ya kadar 20 ülkede faaliyet gösteren Aygün Alüminyum, dünyaca ünlü birçok mimar ve müteahhitin yüzlerce projesini dünyanın dört bir yanında başarıyla hayata geçirdi.

Aygün Alüminyum’un şimdiye dek layık görüldüğü sayısız ödül mevcut. Geçmiş dönemde Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Sibirya, Macaristan, Polonya, Romanya’da ve yakın zamanda Belçika Brüksel’deki NATO Merkez binası projesiyle çok ciddi ihracatlara imza atan Aygün Alüminyum, Sayın Bakanlarımızdan birçok birincilik, ikincillik ve üçüncülük ödülleri aldı. Tüm bu ihracat katkılarıyla, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında büyük başarılara sahip olan Aygün Alüminyum, AGC gibi dünyanın teknoloji ve inovasyon alanında en saygın markalarından birinden kazandığı bu ödülle, Türkiye’nin prestijine de önemli bir katkı sağlamış oldu.

Bu haber toplam 1934 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler