Rulman sanayi uzmanları İstanbul WIN’de bir araya gelecek

04 Mart 2019 Pazartesi 08:50
Rulman sanayi uzmanları İstanbul WIN’de bir araya gelecek
Türkiye RulmanEXPO & Konferansı’nın ikincisi BearingCLOUD Türkiye, Sunrise Rulman üretim makinaları, Rollway, Güç Aktarım ve Demir Çelik Store dergisi sponsorlugunda 15 Mart’ta WIN Eurasia fuarı esnasında düzenlenecek ve uluslararası konuşmacılar ile rulman sektörü, ürünleri ve üretimi ile ilgili katılımcılara değerli bilgiler sunacaktır.

Türkiye RulmanEXPO & Konferansı’nın ikincisi BearingCLOUD Türkiye, Sunrise Rulman üretim makinaları, Rollway ve Demir Çelik Store dergisi sponsorluğunda 15 Mart’ta WIN Eurasia fuarı esnasında düzenlenecek ve uluslararası konuşmacılar ile rulman sektörü, ürünleri ve üretimi ile ilgili katılımcılara değerli bilgiler sunacak.

Bu yılki organizasyonun temel odak noktası rulmanların Türkiye’de üretilmesi ve Çin’den rulman tedarik konuları olacak. Bu çerçevede Çin menşeli farklı rulman üreticileri, rulman sanayisinden uzmanlar ve makine üreticileri de organizasyona katılarak kendi deneyimlerini paylaşacak ve Türkiye’de bu alanda faaliyet gösteren firmalar ile birebir görüşmeleri sağlanacak.

Organizasyonun ilk kısmında konuşmacılar Çin rulman üretim endüstrisinin hâlihazırdaki durumu ve gelişmesiyle ilgili bilgilerin yanı sıra Çin rulman pazarına genel bir bakış ile birlikte rulman üretimi için gereken teknolojiler ve makineler üzerine bilgiler paylaşacak.

Aynı zamanda 15 Mart tarihinde delegasyon üyeleriyle B2B toplantıları düzenleme fırsatı da olacak.

Bu haber toplam 3383 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler