7’nci YİSAD Yassı Çelik Konferansı Düzenlendi

27 Mayıs 2019 Pazartesi 11:32
7’nci YİSAD Yassı Çelik Konferansı Düzenlendi
7’nci YİSAD Yassı Çelik Konferansı düzenlendi. 30 Nisan Salı günü Ataşehir Marriott Hotel’de düzenlenen etkinlik, demir çelik sektörünün önemli isimlerini bir araya getirdi.

YİSAD - Yassı Çelik İhracat Sanayicileri Derneği Başkanı Gökhan Demiruz ve Çolakoğlu Metalurji Genel Müdürü Uğur Dalbeler’in açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlik; Sektöre bakış, Türkiye ve dünya ekonomisi, Riskler & fırsatlar, Avrupa’da çelik dağıtımının gerçekleri ve Yassı çelikte tedarik zincirinin değerlendirilmesi olmak üzere toplamda 4 oturumda gerçekleşti.

“Sektöre bakış” başlığı altında gerçekleşen birinci oturumda TÇÜD - Türkiye Çelik Üreticileri Derneği Genel Sekreteri Veysel Yayan, Çolakoğlu Metalurji Yurtdışı İştirakler Direktörü, OYAK Maden Metalurji Grubu Fatih Çıtak; Türkiye çelik sektörü, küresel çelik piyasaları ve çelik sektörünü etkileyecek yeni dinamikler ve gelişmeleri değerlendirdi. İkinci oturumda ise Ekonomist & Yazar Dr. Mahfi Eğilmez tarafından Türkiye ve Dünya Ekonomisi, Riskler & Fırsatlar ele alındı. Öğle yemeğinden sonra gerçekleşen üçüncü oturumda ise, Eurometal Yönetim Kurulu Üyesi Alexander Julius, Avrupa’da çelik dağıtımının gerçeklerini değerlendirildi. Son oturumda düzenlenen panelde ise; ÇEBİD - Çelik Boru İmalatçıları Derneği Genel Sekreteri Mehmet Zeren, Çolakoğlu Metalurji Boru Profil ve İkincil Üreticiler Segment Müdürü Kürşad Aynas, Yametaş Yassı Metal Metal Mamulleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Fincan, Tat Metal Hammadde Satınalma Direktörü Ayhan Uçar ve Yıldız Demir Çelik Satış ve Pazarlama Direktörü Emrah Kendüzler, Yassı çelikte tedarik zincirini değerlendirdi.

Etkinlik, oturumların ardından düzenlenen kokteyl sonrasında sona erdi. Demir Çelik Store Dergisi olarak bizlerin de yer aldığı etkinlik oldukça verimli geçti.

Bu haber toplam 6459 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler