Güvenli ve Sağlam: LAPP'ın EPIC Konnektör Sistemleri

25 Temmuz 2019 Perşembe 13:53
Güvenli ve Sağlam: LAPP'ın EPIC Konnektör Sistemleri
LAPP, EPIC ürün gamına yeni konnektörler ekledi. Zaten ileri teknoloji EPIC konnektörlerini kalite bakımından bir üst seviyeye çıkarmak için; kullanım kolaylığı, ek işlevsellik ve sağlam bir hızlı kilitleme işlevi bir araya getirildi.

LAPP, EPIC ürün gamına yeni konnektörler ekledi. Zaten ileri teknoloji EPIC konnektörlerini kalite bakımından bir üst seviyeye çıkarmak için; kullanım kolaylığı, ek işlevsellik ve sağlam bir hızlı kilitleme işlevi bir araya getirildi.


EPIC Power LS 1 Twist: Hızlı kilitlemeli dairesel konnektör sistemi.


Bağlayın, çeyrek tur döndürme, tamamdır: Hızlı kilitlemeli dairesel konektörler, servo tahrikler, bağlamak için giderek daha popüler bir ürün hâline gelmektedir. LAPP'ın EPIC Power LS 1 Twist ürünü mükemmel bir çözümdür. Kullanışlı ve sağlam kilit, piyasa standardıyla uyumludur ve konektörün iki yarısı, yüksek titreşim seviyelerinde bile güvenli bir şekilde yerinde kalır. Ayrıca EPIC Power LS 1 Twist'in, geleneksel vidalı konnektöre kıyasla üçte bir daha az zamanda kilitlenebileceğini bilmek de önemlidir.


 Çeşitli yuva tasarımları ile seriye eklemeler yapılmaya devam edilecektir. Güç kablosu konnektörleri, sinyal kablosu konektörleriyle birlikte piyasadadır.


EPIC H-A 10 ve H-A 16: 400 V'a kadar.


Yeni EPIC H-A 10 ve H-A 16 konnektörleri, örneğin üç fazlı motorlarda, 400 V'a varan voltajlar için kullanılabilir. 250 V'luk önceki üst voltaj sınırını aşmak için LAPP'deki geliştiriciler, komşu temas noktaları arasındaki sızıntı yolunu büyük ölçüde artırırken konnektördeki ölçeği aynı tutmak şeklinde özel bir şey buldular. 


Bu ürünün özelliği: Yeni EPIC H-A, üç fazlı akım için tasarlanmış benzer dikdörtgen konnektörlerin boyutunun yarısı kadardır.


EPIC MH LWL LC: Altı konnektör bir arada


EPIC MH LWL LC modülü ile bir yuvada önceden monte edilmiş altı adet fiber optik şeffaf konnektör bulunur. Doğrudan bir bağlantı kuran ve doğru konumlandırılmasını sağlayan yerleşik bir kaplin elemanı (manşon) içerir. Modül, IEC61754-20 uyarınca bir fiber optik konnektöre sahip çok ve tek modlu fiber için tasarlanmıştır. Makine ve tesis mühendisliğinde kullanılır ve raylı uygulamalar için optimize edilmiştir. Ayrıca EN 45545-2'ye göre demiryolu taşıtlarının yangın güvenliği standartlarını da karşılar.


EPIC MH1 250A: yüksek akım, küçük boyut


250 ampere varan iletimler için EPIC MH1 250A tek kutuplu yüksek akım modülü, çok küçük bir alanda yüksek elektrik gücü sağlarken etkili elektrik şoku koruması ile maksimum güvenliği temin eder. En yüksek temas güvenilirliği için 95mm²'ye kadar sıkıştırmayla sonlandırma özelliğine sahiptir. EPIC MH1 250A, demiryolu taşıtlarında kullanım için de tasarlanmıştır ve EN 45545-2'de belirtilen yangın güvenliği standartlarına uygundur. Ayrıca robotik, yenilenebilir enerji sistemleri ve makineler ve tesisat mühendisliğinde kullanım için de uygundur.

Bu haber toplam 3565 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler