SATICI Makina Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik "ürüne özgü" tasarımlarıyla fark yaratmaktadır.

01 Aralık 2020 Salı 10:42
SATICI Makina Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik
Sizlere orijinal, dünya standartlarında ve %100 yerli SATICI® markalı kumlama makinalarımızı sunmaktan gurur duyarız. Istanbul'da 6500 m2 kapalı alana kurulu olan firmamız,

Hande Satıcı Uysal / Satış Müdürü

SATMAK Makina San. Tic. Ltd. Sil.

Sizlere orijinal, dünya standartlarında ve %100 yerli SATICI® markalı kumlama makinalarımızı sunmaktan gurur duyarız. Istanbul'da 6500 m2 kapalı alana kurulu olan firmamız, kumla­ma makineleri tasarımı ve üretiminde çeyrek asırı aşkın tecrübe­siyle yurtiçi pazarın yanı sıra, üretimin %60'ını 4 kıtada 20'nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

SAT MAK MAKİNA Sanayi Ticaret Ltd. Sti.

"Kalite kontrol edilmez , üretilir." felsefesiyle, 3 aile bireyinin: YTÜ-Elektrik Mühendisi Halil Satıcı (baba),

İTÜ-Y. Makine Mühendisi Erdem Satıcı (oğlu),

ITO-Endüstri Mühendisi Hande Satıcı Uysal (kızı),

yönetimi sayesinde 100'den fazla çeşit kumlama makinesini portföyüne katmıştır. Bu çeşitliliğe ulaşılması, müşterilerin kapasite ve ihtiyaçlarına yönelik kumlama makineleri tasarlan­ması ve üretilmesi ile mümkün olmuştur.

Bugün 1000'den fazla sayıda SATICI marka kumlama makinesi Türkiye'de ve dünyada çalışmaktadır.

Kumlama makinelerinin yanı sıra, kontinü otomatik sac ve profil ön kurutma + kumlama + boyama + boya kurutma + cross konveyörlerle yükleme-boşaltma hattı tasarımı ve üretimi yapmak­tadır. Ürünlerin satış sonrası hizmetleri (servis, bakım, yedek parça vb.) yine SATMAK MAKİNA tarafından verilmektedir.

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Müşterilere elinizde hazır projesi olan makineleri satmaya çalışırsanız, müşteriyi yanlış bir yatırıma yönlendirmiş olursunuz. Çünkü satmaya çalıştığınız makinenin kapasitesi ya müşterinin ihtiyaç duyduğundan fazla olduğu için makine düşük kapasiteyle çalışacak ya da müşterinin ihtiyaç duyduğundan düşük olduğu için kısa süre sonra ikinci bir makine alımına ihtiyaç duyulacaktır.

İki ihtimalde de müşterinin ilk yatırım ve işletme maliyetleri yüksek, verimlilik ise düşük olacaktır. SATMAK MAKİNA olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürününe ve önümüzdeki 5 yıl içinde

oluşacak üretim kapasitesine en uygun olan kumlama makinesi tipi ve kapasitesinin belirlenerek müşterimizin en verimli şekilde kullanacakları makineyi tasarlayıp üretmektir.

Firmamız ve ürünlerimiz neden tercih edilmeli?

Kumlama makinelerimizin piyasadaki diğer makinelere göre kumlama süresinin daha kısa olması ile işparçası başına birim maliyetleri azaltması, yükleme/boşaltma vb. kayıp zamanları minimize etmesi, (filtre ve elektrik panosu dahil tüm üniteleri makine gövdesi üzerine akuple olduğu için) minimum alan işgal etmesi, müşterilerimizin ürünlerimizi tercih etmesini sağlamak­tadır.

Bakım sıklığı düşük ürünler üretiyoruz.

Kumlama makinelerimizin üretiminde aşınma dayanımı

yüksek-kaliteli malzemeler kullanmamız sayesinde, müşterilerim­izin bakım sıklığı ve bakım maliyetleri düşük olmakta, bu da müşterilerimiz tarafından tercih edilmemize sebep olmaktadır. Kumlama makinelerimizin aşınma parçaları SATICI markasıyla standart olarak üretilmekte ve müşterilerimiz adına stoktutulmak­tadır.

En değerli satış ekibimiz müşterilerimizdir

SATMAK MAKİNA olarak hedefimiz, belirlediğimiz kriterleri en iyi derecede sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimize etmektir. Bizim en değerli satış ekibimiz mevcut nnüşterilerimizdir. Tasarım­dan üretime, teslimattan satış sonrası hizmetlere kadar her aşama­da müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde, müşterilerimizle birbirimizi "çözüm ortağı" olarak görmekteyiz.

Size uygun çözümlerimizi dinlemek için lütfen bize ulaşın.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 16962 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler