Tuğçelik, Anonim Şirket Oldu

08 Ocak 2013 Salı 13:30
Tuğçelik, Anonim Şirket Oldu
Demir Çelik ve Basınçlı Alüminyum Döküm sektörlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamulleri San. ve Tic. Ltd. Şti, unvan değişikliği yaparak Anonim Şirket oldu.
Yassı çelik sektörünün köklü firmalarından biri olan ve 1988 yılından beri çalışmalarını sürdüren Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamulleri San. Ve Tic. Ltd. Şti, yaklaşık 8 yıldır da Basınçlı Alüminyum Döküm sektöründe faaliyet gösteriyor. Gelişen teknolojiye ve çağa uygun olarak ürün ve hizmet yelpazesini her geçen gün geliştiren firma büyümeye devam ediyor.

Bu doğrultuda büyümeyle beraber yeni bir yapılanmaya giden Tuğçelik firması, faaliyetlerini daha iyi şekilde sürdürebilmek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bundan sonra “Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamulleri San. Ve Tic. A.Ş.” olarak hizmetlerini sürdürecek.

Konuyla ilgili olarak dergimize açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Burak Nergiz şunları söyledi: “ Türkiye ve Avrupa’nın sayılı beyaz eşya, otomotiv ve OEM firmalarıyla AR-GE proje ve üretim bazlı çalışmaktayız. Her geçen gün üretimimiz ve ihracatımız artmaktadır. Bu büyüyen yapıyı daha düzenli ve sağlıklı bir şekilde çalıştırmak bizimle işbirliğinde bulunan firmalara daha iyi hizmet verebilmek için yeniden yapılanmamız ve Anonim şirket olarak hizmet vermemiz kaçınılmaz olmuştur. Ayrıca şirketimizin 2013 yılı içerisinde devam ettireceği yurtdışındaki stratejik ortaklık görüşmelerinin ve halka açılma sürecinin Anonim şirket yapısı altında bir kurumsal kimlikle sürdürülmesinin şirketimize ve ülkemize daha büyük katkılar sağlayacağına inancımız tamdır.’’


(Metal Enjeksiyon ve Döküm Tesisi : Dudullu / İstanbul)

Çelik levha konusunda uzmanlaşan firma, stoklarında çeşitli kalitelerde levhalar, ağır levhalar, gemi sacları, sıcak paket ve rulo saclar bulunduruyor. Türkiye’deki başlıca çelik üreticilerinin mamullerinin yanı sıra Ukrayna, Rusya, ve çeşitli Avrupa ülkelerinin ürünlerini, yüksek stok kapasitesi ve çeşidiyle ihtiyaç sahiplerine diledikleri an ulaştırabiliyor. Bununla birlikte gemi inşaatı, ağır makine ve talaşlı imalat sektörlerine stokların dışında proje bazında belirlenen zaman ve kalitedeki malzemeleri de, anlaşmalar çerçevesinde sağlayabiliyor.


(Demir - Çelik Depo ve Antrepo : Gebze / Kocaeli)

Basınçlı Alüminyum Döküm alanına gelince Tuğçelik; ülkemizde ve dünyada sürekli gelişen otomotiv, beyaz eşya, telekomünikasyon, tarım aletleri, elektrik ve mekanik endüstrilerinde hızla artan talebi karşılamak amacıyla 2004 yılında Alüminyum Pres Döküm Tesisi’ni kurdu. Tesiste yüksek kalitede alüminyum döküm parçaları üreten Tuğçelik, alüminyum enjeksiyon pres döküm konusunda yüksek nitelikli personeli, modern tesisleri ve “ISO/TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi” ile müşterinin her türlü ürün ihtiyacına kısa sürede cevap verme yeterliliğine sahip olma özelliğiyle sektörde adından söz ettiriyor.
Bu haber toplam 49764 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler