YİSAD, Metal Sektörünün Sivil Toplum Örgütleri İle Bir Araya Geldi

YİSAD, Metal Sektörünün Sivil Toplum Örgütleri İle Bir Araya Geldi
Hammaddesi veya nihai ürünü yassı çelik olan firmaların oluşturduğu sivil toplum örgütlerinin yöneticileri, İstanbul’da düzenlenen toplantıda bir araya geldiler.
Hammaddesi veya nihai ürünü yassı çelik olan firmaların oluşturduğu sivil toplum örgütlerinin yöneticileri, İstanbul’da düzenlenen toplantıda bir araya geldiler. 23 Ocak 2013 tarihinde YİSAD’ın ev sahipliğinde, Mariott Hotel Asia’da düzenlenen toplantıya metal sektöründeki sivil toplum örgütlerinin yöneticileri katıldı. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunulan toplantıda;

• Ortaklaşa yapılabilecek işleri belirlemek

• Özellikle tek tek yapılan eğitim faaliyetlerinin müştereken yapılması,

• Gerektiğinde ortak hareket edebilme,

• Fikirlerin çeliştiği durumlarda ortak akıl ve çözüm yaratabilme, konuları görüşüldü.

Genel olarak kabul gören bu fikirleri geliştirmek amacıyla, sektördeki diğer sivil toplum örgütlerinin de katılımı sağlanarak, 12 Mart 2013 tarihinde tekrar bir araya gelme kararı alındı.

Toplantıya katılan dernekler arasında; Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD), Çelik Boru İmalatçıları Derneği (ÇEBİD), Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB), Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD), Türkiye Demir Çelik Üreticileri Derneği (DÇÜD), Türk Yapısal Çelik Derneği (TYÇD), Yassı Çelik İthalat, İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) yer aldı.
Bu haber toplam 31881 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler: ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler