ULUSLARARASI TEDARİK ZİNCİRİ ZİRVESİ (ISCSI) 2013 İSTANBUL'DA YAPILIYOR

20 Eylül 2013 Cuma 15:21
ULUSLARARASI TEDARİK ZİNCİRİ ZİRVESİ (ISCSI) 2013  İSTANBUL'DA YAPILIYOR
Küreselleşen ticaretin dünyaya açılan limanı konumundaki İstanbul, uluslararası şirket ve yöneticilerinin geniş katılımıyla gerçekleşecek iki ayrı dev buluşmaya ev sahipliği yapacak.
Uluslararası 150 şirket ve marka temsilcilerinin, global operasyonlarını yürüten yöneticilerinin katılacağı Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi (ISCSI)’nin açılışı Hollanda Başkonsolosluğu’nda gerçekleşecektir. Türkiye Lojistik Derneği LODER’in katkı ve katılımıyla 26 Eylül’de küresel ticaretin aktörlerini buluşturan zirvenin açılışı Ekonomi Bakan Yrd. Mustafa Sever tarafından yapılacaktır.

Adidas, DSV, Johson and Johson, Ortec, Slimstock, Finavista, MP Objects gibi uluslararası markaların, global operasyonlarını yöneten yöneticilerinin yanı sıra, Türkiye’de yeni yaptıkları yatırımlarla dikkat çeken Diaego, aynı zamanda bankacılık alanında ciddi atılımları olan TEB, ciddi yatırımlar ile Türkiye’yi uluslararası arenada temsil eden Tofaş, Arçelik ve LC Waikiki gibi markaların yöneticileri de konuşmacılar arasında yer almaktadır.

Dünya Şampiyonu Şirket Belli Olacak

ISCSI öncesinde 25 Eylül’de, dünyaca ünlü 10 dev şirketin finale kaldığı Fresh Connection tedarik zinciri simülasyon oyununun 2013 dünya şampiyonunun belirleneceği final heyecanı da yine İstanbul’da yaşanacak. Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi’nin sponsorlarından olan Slimstock’un Türkiye Ülke Müdürü Songül Sezer, Fresh Connection oyununun dünya devi şirket yöneticileri tarafından oynanan üst düzey interaktif bir iş simülasyonu olduğunu belirterek, “Her yıl organize edilen sanal yarışma 1 yıl sürüyor. Elektrolux, Apple, Fujifilm, Heinz, Honda, Coca Cola, Daikin, Johnson&Johnson, Vodafone, Volvo, Philips, Shell, Nike, Nestle, TNT, Canon gibi firmalar bugüne kadar katılan onlarca uluslararası dev şirketlerden sadece birkaçı. Her firmanın takımına bir sanal şirket verilerek bu şirketin tedarik zincirini yönetmeleri isteniyor. 1 yıl sonunda tedarik zinciri en iyi durumdaki 10 şirketin katıldığı final ile dünya şampiyonunu belirliyoruz. Bu yıl 3. kez oynanan oyun final için İstanbul’u seçti. Final ve Ödül töreni Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi içinde İstanbul’da gerçekleşecek” dedi.

Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi 2013, LODER, Slimstock, DSV, MP Objects, SCM, ORTEC, Finavista, The Fresh Connectin’ın katkılarıyla düzenlenmektedir.

Bu haber toplam 26103 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler