Makina Store Dergisi Win Fuarı Sayısına Hazırlanıyor

02 Ocak 2014 Perşembe 16:31
Makina Store Dergisi Win Fuarı Sayısına Hazırlanıyor
Makina sektörüne yönelik 2 ayda bir yayın yapan ve 3.500 adetlik tiraja sahip olan Makina Store Dergisi Win Fuarına Hazırlanıyor.

Makina sektörüne yönelik 2 ayda bir yayın yapan ve 3.500 adetlik tiraja sahip olan Makina Store Dergisi’nin Ocak-Şubat sayısında dosya konusu olarak “Elektrik, Elektronik ve Otomasyon” sektörlerini ele alıyoruz. Ülke genelindeki tüm sanayi noktalarına gönderilecek olan dergimiz, Win Fuarı’nın ilk fazında tüm katılımcı firmalara ve ziyaretçilere de ücretsiz olarak dağıtılacak.
Makina İmalat, Demir Çelik, Ağır Sanayi, Gemi İnşa, Metal İşleme, Otomotiv, Beyaz Eşya, Taşıma-Kaldırma Makinaları gibi sektörler başta olmak üzere birçok sektörü derinlemesine ele alan, tüm yenilikleri ve gelişmeleri size objektif bir şekilde yansıtan dergimizde; reklam ve haber çalışmalarınızla yer almak istieyen Firmalar aşağıdaki iletişim bilgilerinden yetkililere ulaşabilirler.MM MEDYA BİLİŞİM YAYINCILIK REKLAM VE DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Avrupa Yakası Temsilciliği
(Bayrampaşa) : Yenidoğan Mah. Abdi İpekci Cad. Özel Daire İş Merkezi No: 150 Kat: 4/404 Bayrampaşa / İSTANBUL /

Tel: 0 212 493 03 63 - 674 84 04/ Fax: 0 212 493 03 14

Merkez: Şerifali Mah. Başer Sok. No:56/1 - Ümraniye / İSTANBUL
Tel : +90 216 466 79 55 - 466 86 55 • Fax : +90 216 466 85 90  info@metalmedya.com

WİN FUARI:

WIN Automation 4 BÜYÜK SEKTÖRLE DEVAM EDİYOR
Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan WIN Automation Fuar'ı 19 - 22 Mart tarihleri arasında, büyük sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetlerini ziyaretçiye sunmaları üzerine devam ediyor. Hannover - Messe Bileşim Fuarcılık A.Ş tarafından düzenlenen, Avrasya Bölgesi'nin üretim alanındaki lider organizasyonu WIN - World of Industry Fuarı, son yıllarda gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısında yaşanan artış ile yeni bir sürece giriyor. 2007 yılından itibaren, gelen katılımcı taleplerinin karşılanabilmesi ve ziyaretçilere daha çok sayıda firmanın sergilendiği bir ortam yaratılabilmesi amacıyla WIN Fuarları 2 fazda Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilmektedir.


WIN Automation 19 - 22 Mart 2014 Fuarları


OTOMASYON (21. Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarı)
ELECTROTECH (15. Uluslararası Enerji, Elektrik ve Elektronik Fuarı)
HYDRAULIC & PNEUMATIC (11. Uluslararası Akışkan Gücü Teknolojileri Fuarı)
MATERIALS HANDLING (13. Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı)

21 yıldır aralıksız düzenlenen OTOMASYON Fuarı , enerji, elektrik ve elektronik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 15 yıldır bir araya getirerek bilgi alışverişi ve iş bağlantılarını gerçekleştiren ELECTROTECH Fuarı ve gün geçtikçe endüstriyel üretimde kullanım alanı genişleyen akışkan gücünün tanıtım ve pazarlanmasında en önemli platformu oluşturan ve 11 yıldır yapılan HYDRAULIC & PNEUMATIC Fuarı ile WIN Fuarı WIN Automation'ına katılan sektörün uzmanları, ziyaretçisiyle buluşacak.2013 yılında, ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI'ndan ELEKTRİK TESİSAT MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ'ne, EED'den ESİDER'e, HESİAD'dan TESAB ve EPAD'a, ETMK'dan VDMA, OSTİM, ASO, ve ATO'ya kadar bir çok ulusal ve uluslararası kuruluş tarafından desteklenen WIN Fuarları WIN Automationı endüstriyel etkinliklerin ve çözüm olanaklarının yoğun olarak sunulduğu güçlü bir platform olarak 2013'e imzasını atmıştır. Sizleri WIN fuarlarımıza katılarak, ülkemizin ve Avrasya'nın en önemli endüstri organizasyonunda yer almaya, pazardaki yerinizi güçlendirmeye ve kazanmaya davet ediyoruz.

WIN katılımcıları ürün ve hizmetlerini tüm dünyadan karar vericilere doğrudan tanıtma imkanı buluyor. WIN Fuarları, dünyanın 70 farklı ülkesinden gelen yabancı ziyaretçisi, Afrika ve Avrasya’dan gelen satın alma heyetleriyle katılımcılarının yurtdışına çıkmadan ihracat olanaklarını arttırmalarını ve yurtdışı temsilcilikler kurmalarını amaçlıyor. Avrasya, Afrika ve Ortadoğu Bölgesi için eşşiz bir ticaret platformu niteliğinde olan fuar Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen ziyaretçi ve katılımcılarıyla iç pazarın hareketlenmesinde de önemli bir rol oynuyor.

Bu haber toplam 39673 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler