FİLO YÖNETİMİNDEKİ DEĞİŞİMLER FİLO AKADEMİSİ FARKI İLE TÜRKİYE'DE İLK KEZ TARTIŞILIYOR

25 Kasım 2015 Çarşamba 12:06
FİLO YÖNETİMİNDEKİ DEĞİŞİMLER FİLO AKADEMİSİ FARKI İLE TÜRKİYE'DE İLK KEZ TARTIŞILIYOR
Filo Yönetimi konusu kurumlar için gün geçtikçe önem kazanan ve şirket kaynaklarını doğrudan ilgilendiren bir konu olarak ön plana çıkmaktadır.

Filo Yönetimi konusu kurumlar için gün geçtikçe önem kazanan ve şirket kaynaklarını doğrudan ilgilendiren bir konu olarak ön plana çıkmaktadır. Dünya üzerinde bu önemli konu üzerine bilinçlendirme, analizler ve değişimlere kurumları hazırlama amacıyla uzun yıllardır eğitimler düzenleyen Fleet Europe, Filo Akademisi uygulamasını ilk kez Türkiye’de Fleetcorp’un destekleri ile hayata geçirdi.

Filo Akademisi’ne, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası firmaların satın alma, filo yönetimi, idari işler ve insan kaynakları departmanlarında görev alan yöneticileri katıldı.

Program içeriğinde, mevcut araç ihtiyaçlarının belirlenmesi, şirket araç politikası oluşturulması, sahip olma yöntemlerinin analizi, toplam sahip olma maliyeti, sözleşmelerdeki gizli tuzaklar, görüşme süreçleri, raporlama, denetleme vb. ile ilgili içerikler paylaşıldı.

Çeşitli vaka çalışmaları ile zenginleştirilen programda katılımcılar farklı sektördeki meslektaşları ile bilgi birikimlerini paylaşarak profesyonel olarak bağlantı kurma fırsatı yakaladılar.

Filo Akademisi eğitimi sonunda gerçekleştirilen online HEC sınavını başarı ile tamamlayan katılımcılara uluslararası alanda geçerli Paris HEC ÜniversitesiFilo Yönetimi Başarı Diploması veriliyor.

Filo Akademisi programının ilk defa Türkiye pazarı ile buluşmasında öncülük eden ve önemli katkılar sağlayan Fleetcorp’un Ticari Direktörü Ali Kemal Uluer,  projeye olan ilgiden dolayı ile büyük mutluluk duyduklarını ifade ederken; “Filo Yönetimi otomotiv sektörünün geleceğini belirleyecek en önemli konuların başında geliyor. Operasyonel Kiralama sektörü içinde barındırdığı büyük potansiyel nedeniyle çok büyük bir gelecek vaad ediyor. Biz de Fleetcorp olarak gelişmekte olan sektörümüzü dünya ile entegre olarak daha profesyonel bir zemine oturtmak gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Fleet Europe ile Filo Akademisi projesine verdiğimiz desteği ileride de sürdürmeyi planlıyoruz.” dedi.

Bu haber toplam 9178 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler