2. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı Düzenleniyor

09 Mart 2016 Çarşamba 17:32
2. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı Düzenleniyor
2’inci Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı 20-21 Nisan’da Gerçekleşecek

Türkiye'deki sıcak daldırma galvaniz sektörünü tek çatı altına toplayan Genel Galvanizciler Derneği (GALDER), organize ettiği ‘Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’yla tüm sektörü ikinci kez bir araya getiriyor.  20 ve 21 Nisan 2016 günlerinde İstanbul’da gerçekleşecek konferans sektörün güncel konularını ele alıyor, geleceğine yön veriyor. Merak edilenler, 2 gün sürecek etkinlikte akademisyenler ve konunun uzmanları tarafından mercek altına alınıyor.

2’nci Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı galvanizcileri ve galvaniz sektörü firmalarını buluşturuyor. 20 ve 21 Nisan tarihlerinde Crown Plaza Asia İstanbul Oteli’nde gerçekleşecek konferans, zenginleşen içeriğiyle göz dolduruyor. Galvaniz tesislerinde son teknolojiler, verimliliği ve kaliteyi arttırma yöntemleri, SDG pazarlama gibi konular ele alınıyor. Sektörün soruları çözüme kavuşuyor. İlk konferansa göre daha geniş sergi alanıyla sektörün tedarikçi firmaları ürün ve hizmetlerini galvanizcilerle buluşturuyor.

IZA ve EGGA Güncel Konulara Işık Tutuyor

Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörünün 2 yıldır merakla beklediği konferansa konuk konuşmacılar damga vuruyor. IZA’dan(Uluslararası Çinko Birliği) Frank Goodwinve EGGA (Avrupa Genel Galvanizciler Birliği)Genel Müdürü MurrayCook sektörün en güncel konularını ilk ağızdan paylaşıyor.

Katılım ve Ücretler

Konferansa katılmak isteyenler www.galder.org.tr adresinden online kayıt formu doldurarak taleplerini iletebiliyor.

2 günlük konferans ve sosyal etkinlikler dahil katılım ücreti kişi başı 150 TL + KDV olup GALDER üyesi firmalara yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Sektörün Devleri Destekliyor

Sektörün en önemli etkinliği sektörün önde gelen firmalarının destekleriyle gerçekleşiyor.

Altın Sponsor:  ANI Metal

Gümüş Sponsorlar:  FIB Belgium, Koruma Klor Alkali ve Zinco Türk

Bronz Sponsorlar: ACE Dış Tic. Org. Merkezi A.Ş. ,ColumbianaBoilerCompany LLC, GimecoImpiantiSrl. , HascoThermic Ltd. Önder Mühendislik, SchefferKrantechnikGmbH,

Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A.Ş.

Ayrıntılı bilgi için:
Web: www.galder.org.tr
Tel: 0216 445 71 21

Bu haber toplam 11792 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler: ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler