METAL MESSE 2017, Türk Sanayisini Bir Araya Getirmeye Hazırlanıyor

METAL MESSE 2017, Türk Sanayisini Bir Araya Getirmeye Hazırlanıyor
Dünyanın Önde Gelen Fuar Şirketlerinden Biri Olan Messe Stuttgart ve Metal Medya’dan Dev İşbirliği…

Türkiye’de Demir Çelik, Sac İşleme ve Laser Üretim Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmalara yeni ticaret kapıları açmak, yerli üreticileri yeni üretim teknolojileriyle tanıştırmak ve ürünlerini yabancı ülke pazarlarına tanıtmak amacıyla Messe Stuttgart tarafından Metal Medya işbirliği ile gerçekleştirilecek olan METAL MESSE 2017 için geri sayım başladı…

Başta Almanya, ABD, Çin ve Türkiye’deki iştirakleri ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki temsilcilikleriyle 56 ülkede faaliyet gösteren Messe Stuttgart ve Türkiye’nin öncü sektörel yayın kuruluşları arasında yer alan Metal Medya Yayın Grubu; METAL MESSE 2017 ile Türk sanayisine önemli bir ivme kazandırmayı amaçlıyorlar. 11 – 12 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “METAL MESSE 2017 - Demir Çelik, Sac İşleme, Laser Üretim Sistemleri & Teknolojileri Sergi / Konferansı”, Türk sanayisine yeni bir soluk kazandırmakla kalmayıp, birçok ilkleri de beraberinde getirecek. Özellikle INDUSTRY 4.0 kapsamında demir çelik ve sac işleme sektörlerindeki yeni teknolojiler bu organizasyonda tüm yönleriyle masaya yatırılacak.

4.000 Metrekarelik Alanda Muhteşem Organizasyon
Organizasyon; İstanbul Anadolu yakasında bulunan Crowne Plaza İstanbul Asia Kongre Merkezi’nde, toplam 4.000 metrekarelik alanda gerçekleştirilecek.

100’ün üzerinde firmanın ürünlerini sergileyeceği organizasyona Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden önemli markalar katılacak. Organizasyon kapsamında birçok etkinlik bir arada düzenlenecek. Firmalar stantlarında ürünlerini sergilerken; çeşitli salonlarda konferanslar, teknik sunumlar ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek. Yine organizasyon dâhilinde Ulusal ve Uluslararası düzeyde “Davetli Satınalmacı Programı” organize edilecek.

KATILIMCI PROFİLİ

Demir Çelik:

Yassı Çelik Üreticileri ve Tedarikçileri, Çelik Servis Merkezleri, Yassı Çelik Sektörüne Makina Üreten ve Teknoloji Geliştiren Firmalar, Uzun Mamul Üreticileri, Haddehaneler ve Haddehane Teknolojileri Geliştiren Firmalar, Yüksek Fırın ve Ark Ocaklı Tesis Bakımı, Modernizasyonu Yapan Firmalar, Takım Çeliği İthalatçıları ve Vasıflı Çelik Üreticileri, Isıl İşlem Merkezleri ile Demir Çelik Sektörüne Lojistik, Kaldırma – Taşıma – İstifleme Hizmeti Veren Firmalar…

Sac İşleme & Laser Üretim Sistemleri:

CNC Plasma, Oxy, Laser, Abkant, Punch Kesim - Büküm Yapan Firmalar, Fason İşleme Merkezleri, Sektöre Yönelik Sac İşleme Tezgâhları Üreticileri ve İthalatçıları, Yeni Laser Tezgâh Teknolojileri, Sarf Malzemesi Üreticileri ve İthalatçıları, Endüstriyel Gazlar, Levha Sac Kaldırma ve Taşıma Sistemleri…

Yukarıda ana hatlarıyla belirtilen alanlara ilaveten demir çelik sektörüne yönelik hizmetleri ve ürünleri olan birçok firma da yine organizasyonda katılımcı olarak yer alacak.

ZİYARETÇİ PROFİLİ

Organizasyonun ana ziyaretçi profili ise Demir Çelik, Otomotiv, İnşaat, Makina, Beyaz Eşya, Savunma & Havacılık, Endüstriyel Kalıp ve Gıda Teknolojileri gibi lokomotif iş kollarından oluşacak.

Bu haber toplam 13710 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler