ALCOS: 15 yıldır EuroBlech Fuarı’na katılıyoruz

21 Aralık 2016 Çarşamba 09:00
ALCOS: 15 yıldır EuroBlech Fuarı’na katılıyoruz
ALCOS, Müşteriye özel Hassas Dilme Hatları, Boy Kesme Hatları, Çoklu Kesme Hatları, “Tension Leveling” Hatları, Otomotiv sektörü için “Press Blanking” Hatları ve Paketleme Hatları yapan dünyanın önde gelen tedarikçisi olarak dünyanın en büyük Metal İşleme Fuarı olan EuroBlech’e 15 yılı aşkındır katılıyor.

ALCOS, Müşteriye özel Hassas Dilme Hatları, Boy Kesme Hatları, Çoklu Kesme Hatları, “Tension Leveling” Hatları, Otomotiv sektörü için “Press Blanking” Hatları ve Paketleme Hatları yapan dünyanın önde gelen tedarikçisi olarak dünyanın en büyük Metal İşleme Fuarı olan EuroBlech’e 15 yılı aşkındır katılıyor. EuroBlech, ALCOS’a birçok yeni pazar sağlamıştır. Özellikle de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika da… Ürünlerimizdeki son gelişmelerin tanıtılması, üstün mühendislik ve inovasyon konusundaki kararlılığımızı pazarlama noktasında EuroBlech, ALCOS için her zaman büyük bir ticari fuar olmuştur. Üstün mühendislik ve inovasyon konusundaki kararlılığımız ALCOS’u dünya çapında bir üne kavuşturmuştur ki bu yüzden (SERIOUSLY ENGINEERED) olarak tanınan bir firma olmuştur.

“EuroBlech Fuarı’nda yeni teknolojilerimizi müşterilerimizle buluşturduk”

Çelik sektörü son yıllarda oldukça gelişmiştir ve bu da sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için bizlerin piyasaya birçok yeni ürün sunmamıza sebep olmuştur. Yeni çok yüksek mukavemetli çelik ve otomotiv için yüksek mukavemetli çelik geliştirilmesinde belirgin bir şekilde talep artışı olmuştur. Eski usül sac işleme hatları, enerji, inşaat, boru, cihaz, tüketim malları ve otomotiv sektörü gibi endüstride geniş kullanım alanına sahip bu yeni nesil yüksek mukavemetli çelikleri işleme konusunda yeter kalmıştır. ALCOS, özellikle bu yüksek mukavemetli malzemelerin işlenmesi konusunda birçok yeni ürün geliştirme konusunda inovasyona milyon dolarlar harcamıştır. Ve bunu ALCOS Hassas Dilme Hatlarına yeni üstün teknolojili ürünleri ile donatarak müşteriye özel tasarımlarıyla dünyanın önde gelen birçok Çelik Servis Merkezleri’nin hizmetine sunmuştur. Bu anlamda EuroBlech, ALCOS’u rakiplerimizden ayıran bu yeni teknolojileri pazarlamak adına mükemmel bir fırsat olmuştur.

Dünyanın alüminyuma olan talebi gittikçe artmaktadır. Alüminyum üreticileri çok daha güçlü ve hafif ürünler geliştirmekte, bu da otomotiv firmalarını geleneksel çeliklerden daha hafif olmalarından dolayı alüminyum kullanmayı tercih etmelerine sebep olmaktadır. Bu talepteki değişim aynı zamanda alüminyum işleme konusunda yeni çözümleri ve talepleri beraberinde getirmektedir.

Geçen sene ALCOS alüminyum hatlarda kullanılmak için çift aşamalı vakumlu istif geliştirmiştir, Bu yeni ürünümüz komple alüminyumdan yapılan yeni Ford F-150 pikap kamyonetlerin üretiminde kullanılmıştır. 50 yılı aşkın süredir Ford F-150 ağır hizmet pikap kamyoneti olarak Kuzey Amerika’nın en çok satan pikap aracıdır. ALCOS, üretiminde önemli bir rol oynamaktan gurur duymaktadır. Bu da dünyanın önde gelen üreticilerin ALCOS markası ile eşanlamlı olan kalite, dayanıklılık ve ileri teknolojide bize olan güveninin bir kanıtıdır. Bu anlamda EuroBLECH, bu yeni teknolojiyi tanıttığımız ilk büyük fuar olmuştur ve fuarda tüm ziyaretçilerimizin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Bu haber toplam 7967 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler