AKTEC, Türkiye’de üretilmeyen ürünleri Türk demir çelik sanayisiyle buluşturuyor

30 Ocak 2017 Pazartesi 11:01
AKTEC, Türkiye’de üretilmeyen ürünleri Türk demir çelik sanayisiyle buluşturuyor
Son 4 yıldır demir çelik sektöründeki pazar payını ciddi bir şekilde arttıran AKTEC, endüstriyel ürün ve projelerin ithalatı, ihracatı ve Türk imalatçıları için mühendislik desteği sağlıyor.

Son 4 yıldır demir çelik sektöründeki pazar payını ciddi bir şekilde arttıran AKTEC, endüstriyel ürün ve projelerin ithalatı, ihracatı ve Türk imalatçıları için mühendislik desteği sağlıyor. Türkiye’de üretilmeyen ürünlerin Türk demir çelik sanayisine sunulmasına özen gösteren firma, demir çelik sektörüne büyük önem veriyor.

AKTEC, tüm faaliyet alanlarında distribütörü olduğu; Galvi Newcomen, Rath Group, Testori Group, Setec Group, Nol - Tec, KC Cottrell, Vidmar ve Vibro Process ile beraber çalışıyor. Refrakter teknolojileri uzmanı Rath Group ile birlikte birçok fırın projesi gerçekleştiren firma, bu sene içerisinde Türkiye’de ilk defa yapılan MHF (Multiple Heart Furnace) Çok kalpli Dikey Fırın, RATH refrakterleri ile devreye aldı.

Hava kirliliği kontrolüne ve iş güvenliği konusuna büyük önem veren firma, Sinter Fabrikaları için gaz temizleme sistemlerinden Pota Vinçleri için Endüstriyel fren sistemlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerini Türk demir çelik sanayisine sunuyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren AKTEC, ürün tedarikini belirtilen tarihte ve zamanında teslim ediyor. Sunduğu tüm hizmetleri rekabetçi fiyatlarda sunmaya özen gösteren firma, demir çelik sektörü için tek bir adresten birçok farklı çözüm sağlıyor. Deneyimli kadrosuyla demir çelik sektörüne hizmet vermekten büyük memnuniyet duyan AKTEC, uzmanı olduğu Filtrasyon, Refrakter ya da Endüstriyel Frenleme konularında sorun yaşayan demir çelik tesislerinin kendileriyle iletişime geçmesini önemle rica ediyor.

Yeni yatırımlar;

AKTEC, Samsun Alaçam bölgesinde yeni bir yatırım gerçekleştirmiş bulunuyor. Yeni üretim tesisi; AKTEC Teknik Tekstil A.Ş. olarak faaliyet gösteriyor. Fabrika, Testori Group danışmanlığı ile birlikte kurulmuş olup, full otomasyonlu üretim hatlarında toz tutma filtreleri üretiyor. Firma, demir çelik sektörü için birçok farklı filtre üretimi gerçekleştiriyor.

Yeni Anlaşmalar;

Almanya’nın en önemli özel çelik teknolojilerini sunan Schmidt + Clemens ile görüşme süreci devam ediyor. S + C Grubu ayrıca dünyanın en gelişmiş Metalurji Ar - Ge merkezilerinden birine sahip. 1250OC’ye kadar dayanıklı krom nikel içerikli metaller üretiyor. Çok yakında S + C ile çalışmalarımıza başlayacağımızı umuyoruz.

 

Bu haber toplam 6329 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler