Askaynak’tan Çalışma Ortamına Dost Kaynak Makineleri: Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super

09 Nisan 2018 Pazartesi 10:28
Askaynak’tan Çalışma Ortamına Dost Kaynak Makineleri: Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super
Kaynak sektörünün lider kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, alaşımsız, düşük alaşımlı ve paslanmaz çelik malzemeler üzerinde mükemmel sonuçlar elde etmek isteyen profesyonellere, çalışma ortamına dost kaynak makineleri Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super’i sunuyor. Dayanıklı tasarıma sahip invertörlü örtülü elektrod kaynak makineleri Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super, çalışılan ortama gürültü yaymadığı için şebekeyi kirletmiyor ve aynı ortamda bulunan diğer makinelere elektromanyetik açıdan zarar vermiyor. Düşük ağırlıklı, küçük ve kompakt tasarımlarıyla kullanıcılara taşıma kolaylığı sağlayan ürünler; özel tasarımlı havalandırma ızgaraları, V0 yanmazlık standardına uygun plastik panelleri, yüksek dayanıma sahip ve akım taşıma kapasitesi yüksek H07RN-F serisi kauçuk kaplı enerji kablolarıyla fark yaratıyor.

Yüksek teknolojili ürünlerinin kalitesiyle kaynak ustalarının her zaman bir numaralı tercihi olan Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, en ağır çalışma koşullarında dahi kaynak yapmayı sorun olmaktan çıkaran benzersiz iki ürün sunuyor: Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super. Dayanıklı, düşük ağırlıklı, küçük ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken invertörlü örtülü elektrod kaynak makineleri Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super; ıslak, tozlu, kirli ve benzeri ağır şartlarda bile paslanmaya karşı dayanıklı metal gövdeleriyle uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyor. Pazarda sık görülen ve endüstriyel kullanıma uygun olmayan PVC kaplı enerji kablolarının aksine yüksek dayanıma sahip ve akım taşıma kapasitesi yüksek H07RN-F serisi kauçuk kaplı enerji kablosuna sahip bu ürünler, kaynak sırasında güvenli bir şekilde çalışmayı sağlarken, tamir-bakım maliyetlerini ve duruşlardan kaynaklanan zaman kayıplarını azaltıyor.

Çalışma ortamına dost olan ürünler, aynı şebekede çalışan diğer cihazların yaydığı gürültülerinden veya elektromanyetik alanlardan etkilenmedikleri için performans kaybını da engelliyorlar. Çıkış akımının değişmeden kalmasını sağlayan ve her zaman ayarlanan amper değeri ile kaynak yapılmasına imkan veren “Hall Sensor” teknolojisine sahip ürünler, operatörün el hassasiyetini kaybetmesi sonucu kaynak elektrodunun iş parçasına olan uzaklığının değişmesi gibi olumsuzluklar karşısında bile kusuruz kaynak yapma olanağı sunuyor.

Uzun ömürlü ve yüksek dayanıma sahip 35x50 mm’lik ve 16x25 mm’lik CE belgeli kaynak soketleriyle üretilen ürünler; alaşımsız, düşük alaşımlı ve paslanmaz çelik malzemeler üzerinde 2,5- 3,25 mm(max) çapındaki rutil ve özellikle bazik karakterli elektrotlarla kesintisiz kaynak yapmayı sağlıyorlar. Gelişmiş elektronik tasarımları ve güvenli topraklama bağlantılarıyla da elektrik çarpma tehlikesine karşı koruyorlar.

Bu haber toplam 2679 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler