Yassı çelik dilmede çözüm ortağınız olmaya hazırız

22 Ağustos 2014 Cuma 10:51
Yassı çelik dilmede çözüm ortağınız olmaya hazırız
Metal sektöründeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sonucunda profesyonel çalışanları ve modern dilme hattı makina parkuru ile doğru termin, düzgün paketleme ve sevkiyat dilme ve kesim işlerindeki ölçü hassasiyeti ve nitelikli ürün tedariği ve uygun fiyat ile rekabetçi piyasada sağlam adımlarla yoluna devam eden HC Yassı Metal Firma Ortağı Hüseyin Kurmut ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Sorularımıza geçmeden önce bizlere kendinizden ve firmanızdan bahseder misiniz?

HC Yassı Metal Kurucuları Cem Uygun ve Hüseyin Kurmut olarak 10 yılı aşkın süredir yassı çelik sektöründe bulunmaktayız. Bu süre içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ve birikimlerimiz doğrultusunda HC Yassı Metal’i kurduk. İkinci senemizde ise yeni fabrikamızda dilme hatlarımız profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yassı çelik ürünlerinde müşterilerinize sunmuş olduğunuz mamul ve hizmetlerden bahseder misiniz?

HC Yassı Metal, müşteri talebine göre 0,15 mm kalınlık tan 5,00 mm kalınlığa kadar bant ölçüsü olarak 5 mm dilme yapabilme kabiliyetine sahibiz. Temin ettiğimiz ürün yelpazemiz DKP, Galvaniz, HRP Silisli, Boyalı Sac, Kalaylı Sac, Teneke, Alusi, Alumunized ve talebe göre Profil, Köşebent NPU, NPI, Boru, Lama ve her türlü demir ürününün satışını yapmaktayız.

Özellikle dilme konusunda kaliteli ve hassas bir üretim anlayışına sahip olduğunuzu biliyoruz. Üretim aralığınız ve ağırlıklı olarak ürün temin ettiğiniz sektör ve alanları bizimle paylaşır mısınız?

Yassı dilme bizim profesyonel olduğumuz alan olmakla birlikte; 5 mm dilme ölçüsünden istenilen ölçülere kadar çapaksız, düzgün sarımlı, hassas ölçüde dilme yapabiliyoruz.

Ürün tedarik ettiğimiz sektörler çok geniş kapsamlı olup; elektrik, otomotiv yan sanayi, inşaat, mobilya, bağlantı elemanları, beyaz eşya, tekstil aksesuar san. vs. Dilme konusundaki hassaslığımız; çapaksız kesim, istenilen bant ağırlıklarında ayarlamamız, güçlü çember atmamız, dengeli ve sağlam palet yamamız, malzemelerin sevkiyatta sorun olmaması için streç ile muhafazalı göndermemiz müşterin memnun eden hizmetlerimizdendir.

Müşterilerinize sürekli aynı kalitede ürün ve hizmet sunabiliyor musunuz? Bunu nasıl sağlıyorsunuz?

Yüksek tonajlı stokumuz sayesinde müşterilerimize sürekli talep ettikleri nitelikli ürünleri tedarik edebiliyoruz.

Yassı çelik mamulü tüketen nihai kullanıcılar ürün temin ederken nelere dikkat ediyorlar, hangi kriterleri göz önünde bulunduruyorlar?

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizim de dikkat ettiğimiz hususlar; kaliteli ürün, hassas çapaksız kesim, düzgün sarım, sağlam çember ve dengeli paletleme ve güvenli sevkiyat geliyor.

Geçmiş yıllarda yerli yassı çelik üreticisi çok kısıtlıyken bugün ülkemizde birçok firma yassı çelik üretimi yapıyor. Bu durum sektöre ve sizin gibi firmalara nasıl yansıdı?

Bu durum bize ve imalatçılara fayda sağladı tabi ki; artık imalatçılar üretimlerinde istedikleri nitelikli ürünü daha kolay tedarik etmektedir.

Firma olarak yılın ilk yarısı sizin açınızdan nasıl geçti? Yılın ikinci yarısından neler bekliyorsunuz?

Yılın ilk yarısı dövizdeki dalgalanmalardan dolayı bizleri zorlasa da HC Yassı olarak öngördüğümüz büyümeyi yakalamış bulunmaktayız.

Kısa ve uzun vade de hedefleriniz neler?

Mevcut müşterilerimizin taleplerini karşılamak, yakaladığımız büyümeyi sürdürmek için yeni müşteriler edinerek devam etmektir.

Bu haber toplam 33632 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler