Demisaş Turkcast 2014 Fuarı'nda

02 Eylül 2014 Salı 11:08
Demisaş Turkcast 2014 Fuarı'nda
Döküm sektörünün öncü kuruluşlarının başında gelen Demisaş, Türk döküm sanayisinin gücünü sergilediği en önemli platform olan TURKCAST 2014 Fuarı’nda sektörün önde gelen temsilcileriyle buluşacak. Son dönemde gerçekleştirdiği atılımlarla dikkatleri üzerine çeken Demisaş, 2012 yılında başlattığı talaşlı imalat yatırımı kapsamındaki çalışmalarını fuarda ön plana çıkaracak.

40 senelik köklü geçmişiyle Türk döküm endüstrisinin yanı sıra bugün Avrupa döküm pazarının da en önemli oyuncularından biri haline gelen Demisaş, ANKIROS ve ANNOFER ile eş zamanlı olarak düzenlenen TURKCAST 2014’te dört gün boyunca hem mevcut müşterileri, hem de potansiyel müşterileri ile bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Sektörün en güvenilir ve yenilikçi oyuncusu olma hedefiyle 2012 yılının ilk çeyreğinde başlattığı talaşlı imalat yatırımı ve vermiküler dökme demir üretimi ile sektördeki yerini güçlendiren Demisaş, talaşlı imalat yatırımı kapsamında hayata geçirdiği projelerini fuar boyunca sektör temsilcileriyle paylaşacak.

11 - 13 Eylül 2014 tarihlerinde, Ankiros / Annofer / Turkcast 2014 Fuarları ile paralel olarak gerçekleştirilecek 7. Uluslararası Döküm Kongresi’nin de destekçilerinden biri olan Demisaş, Kongre kapsamında 3 ayrı bildiri sunacak.

Döküm sektörüne dair akademik, teknolojik, ekonomik ve yönetsel birikimin katılımcılarla paylaşılmasını amaçlayan Kongre’nin bu yılki teması, “Türk Döküm Sektöründe Hedeflerimiz ve Risklerimiz”.

Demisaş Genel Müdürü Hakan Yaşar bu kapsamda, “Döküm Fabrikasında Yalın Üretim ve TPM Yolculuğunda Yönetici Rolü” başlığıyla Demisaş’ın 2013 yılının sonunda başlattığı Yalın Üretim yolculuğunu kongre katılımcılarıyla paylaşacak.

Ayrıca Elektrik Bakım Şefi Sedat Geveli “Enerji Verimliliği” ile “DISA Kalıplama Hattı Aşılama Sistemi PM Analizi” adıyla iki sunum, İş Güvenliği Uzmanı Emre Gürcan ise “Ramak Kaldı” adıyla bir sunum gerçekleştirecek. Yönetim Sistemleri Şefi Zafer Ay ve Maçahane Şefi Kazım Kubat ise sırasıyla “Dökümhanelerde Yalın Yönetim” ve “Dökme Demir Üretiminde Boyasız Maçalı Döküm” başlıklı 2 poster sunumu yapacak.

Bu haber toplam 34822 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler