Yılın kapanmasına 1 ay kala Kardemir, 2016 üretim değerlerini geride bırakıp, üretim rekorları kırdı

12 Aralık 2017 Salı 09:23
Yılın kapanmasına 1 ay kala Kardemir, 2016 üretim değerlerini geride bırakıp, üretim rekorları kırdı
Şirketimiz, yılın tamamlanmasına bir ay kala, Ocak-Kasım 2017 dönemi itibariyle tüm üretim kalemlerinde rekor üretim seviyelerini yakalamıştır.

Geçtiğimiz yılı 2 Milyon 173 Bin ton Sıvı Çelik üretimi ile kapatan şirketimiz, bu üretim rakamını yılın tamamlanmasına 1 ay kala aşmış ve Ocak-Kasım 2017 döneminde 2 Milyon 188 Bin ton Sıvı Çelik üretimi gerçekleştirmiştir. Yıl sonu itibariyle şirketimiz Sıvı Çelik Üretiminin 2 Milyon 400 Bin ton seviyesine ulaşması beklenmektedir. Karlılığımızı artırmak için Katma Değerli Ürünlerin üretim ve satışını önemli oranda artırıyoruz;

Katma değerli Ray - Profil üretimi geçtiğimiz yıl 360 Bin ton iken, bu yılın Ocak-Kasım döneminde bu üretim rakamının üzerine çıkılmış ve 367 Bin ton üretim gerçekleştirilmiştir. Yıl sonu itibariyle bu haddehanemizdeki rayprofil üretiminin 400 Bin tona ulaşması beklenmektedir.

Katma Değerli Çubuk Kangal üretimi geçtiğimiz yıl 55 Bin ton iken, bu yılın 11 aylık döneminde 242 Bin tona ulaşmıştır. Yıl sonu itibariyle bu haddehanemizin 274 Bin tonluk Çubuk Kangal Üretimine ulaşılması beklenmektedir. Artan üretimler, şirketimizin satış rakamlarında da kendisini göstermiş, 2016 yılında 2 Milyon 64 Bin ton olan esas ürün satışı, bu yılın 11 aylık döneminde 2 Milyon 127 Bin tona ulaşmıştır. Yıl sonunda esas ürün satışlarımızın 2 Milyon 320 Bin tonla rekor seviyeye ulaşması beklenmektedir. Yılın kapatılmasına 1 ay kala ulaşılmış olan rekor üretimler nedeniyle tüm çalışanlarımızı ayrı ayrı kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Elde edilen sonuçların tüm paydaşlarımız ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu haber toplam 1922 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler