SNK’dan Yeni SLX1006000
Haber MerkeziDemir Çelik
1 dk okuma
SNK’dan Yeni SLX1006000
Bu modelin önemli avantajlarına gelince;
Uzun hareket mesafesi çeşitli ekipmanların kullanılmasını sağlar.
Yatay kesim yaklaşımı iş parçalarında mükemmel chip kaldırmayı garanti eder.
Ekipmanlarının çeşitliliği ,her türlü işleme süreçlerinin yerine getirilmesini mümkün kılmaktadır.
Teknik özellikleri :
Max tornalama 1000 mm
Max tornalama boyu 6000 mm
Parça Ağırlığı 10 ton
Spindle motor 45 kw
Spindle hızı 10-1000 min
X ekseni hareketi 850 mm